wtorek, 3 sierpnia 2010

Tołpa dla Biedronki x2


Tak się złożyło, ze dziś wieczorem wykończyłam dwa kosmetyki Tołpy produkowane dla Biedronki: aktywne serum antycellulitowe Body Designer i krem do stóp i paznokci cytryna & imbir & pomarańcza Foot Therapy.
Serum antycellulitowe używałam z przyjemnością. Dobrze nawilża, trochę ujędrnia skórę (chociaż bez szału), pachnie mentolowo i bardzo przyjemnie chłodzi. Szybko znika z opakowania, ale i kosztuje niewiele, więc nie ma co narzekać. Ze względu na zapach i chłodzenie przypomina mi serum antycellulitowe Eveline.
O kremie można powiedzieć, że spełnia swoją rolę, bo stopy po użyciu są nawilżone, a regularne stosowanie poprawia ich kondycję. Niestety zapach jest dla mnie zupełnie nie do przyjęcia. Połączenie cytryny, imbiru i pomarańczy zachęciło mnie do kupienia tego kremu, tymczasem kosmetyk pachnie jak cytrusowy odświeżacz do toalet. Co gorsza, zapach ten jest bardzo intensywny, momentalnie roznosi się po całym pomieszczeniu i przyprawia o ból głowy i wymioty domowników. Niestety na stopach także utrzymuje się długo ...

2 komentarze: